היעד הבא: 10,000 חברים. תנו לייק - נחזיר לכם חיבוק

היעד הבא: 10,000 חברים. תנו לייק - נחזיר לכם חיבוק

חיפוש הגדרות באתר


יסוד כימי, יסוד כימי תשחץ,

פתרון תשחצים. כל התשובות בחינם.  התשובות להגדרה יסוד כימי, יסוד כימי תשחץ, הם:   

מידע קצר על יסודות כימיים. יסוד הוא חומר המורכב מחלקיקי אטומים מסוג אחד בלבד . לא ניתן לפרק את היסוד, או להרכיס יסוד אחד מיסוד שני. היסודות שונים זה מזה במספר הפרוטונים שבגרעינם. כיום ידוע על 118 סוגי אטומים. חלק מיסודות הם רדיו-אקטיביים וחלקם מתכתיים. לעתים יכולה להופיע הגדרה דומה כגון: יסוד רדיואקטיבי, יסוד כימי מתכתי, או יסוד כימי אל מתכתי.


פתרונות למטה... 

-->

פתרון 2 אותיות: 
פתרון 3 אותיות: אבץ
פתרון 4 אותיות: בדיל, ברום, זרחן, חנקן, כלור, לנתן (יסוד כימי מתכתי), מימן, מנגן (יסוד כימי מתכתי קשה), סידן, ניקל, נתרן, פחמן
פתרון 5 אותיות: הליום, רדיום
פתרון 6 אותיות: אידיום, ביסמוט (יסוד כימי מתכתי), ליתיום, פלואור (יסוד כימי אלמתכתי) 
פתרון 7 אותיות: אורניום, בטיטניום, בריליום, ברקליום, גרמניום, מגנזיום (יסוד מתכתי), קריפטון 
פתרון 8 אותיות ומעלה: איטרביום (יסוד כמי), איינשטייניום, פולוניום, קופרינקיום
ביטויים דומים: יסוד כימי, יסוד כימי מילון, יסוד כימי מתכתי 6 אותיות, שם של יסוד כימי, יסוד כימי פירוש, רשימת יסודות כימיים מתכתיים.
                      מקווים שעזרנו לך למצוא פתרון ... 
  לחצו לייק והצטרפו לעמוד שלנו בפייסבוק - שם תוכלו להיות מעודכנים בכל פתרונות התשחצים המופיעים בעיתונים.

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

עזרנו לכם למצוא את הפיתרון ? תפרגנו לנו עם לייק קטן :-) אם אתם חובבי תשבצים, ואוהבים לאתגר את עצמכם, הגעתם למקום הנכון. בבלוג מורדו תשחצים מתעדכנים פתרונות תשחצים ותשבצים על בסיס יומיומי. לכל הגדרה קיימים מגוון רחב של פתרונות, והכל מסודר לפי אותיות האלף בית, או מספר מילים בהתאם למידת הצורך. לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור!

הצטרפו לקבוצתנו בפייסבוק

הבלוג משמש כמעין מילון תמציתי המסייע לכם לפתור תשבצים ותשחצים בקלות ביעילות וללא עלות. בעזרת ממשק נוח תוכלו למצוא את הפתרון לפי מספר האותיות, וכמובן לפי הא' ב'. אנו משתדלים לעדכן את הפתרונות באופן יומ-יומי. נשמח אם תציעו לנו פתרונות נוספים להגדרות מסויימת, תוכלו לעשות זאת על ידי כתיבת תגובה לכל הגדרה בבלוג. אנו מאחלים לכם שתעשירו את השפה והידע שלכם, תפתרו תשבצים בקלות רבה ובמינימום זמן. מורדו - פתרון תשבצים